У LadyCash я зареєструвався місяць назад, можу сказати що LadyCash на даний момент краща тізерна партнерка, з випробуваних мною, з допомогою якої можна серйозно збільшити заробіток на сайтах жіночої тематики. Чому жіночої? Та тому що LadyCash — це рекламна мережа для сайтів «жіночої» тематики, ось така вузька спрямованість, але хочу вам сказати і віддача досить суттєва.

LadyCash — маленький звіт.

Для початку я додав на один свій маленький сайтик тизерний блок, через пару тижнів збільшив блок до 3-х рекламних оголошень, ну а в останні дні додав ще один рекламний блок з 2-х оголошень. Завдяки гнучкій системі налаштування тізерів, вони відмінно вписуються в будь-який дизайн, ну а вже від вас залежить, скільки блоків ви хочете поставити. Особисто я нарощую їх поступово, щоб поспостерігати за ефектом від кожного.

Що стосується цифр, то був ошелешений вже через тиждень, коли мені на вебмані прийшов платіж з ледикеш. Нічого собі думаю! — Я ж ніби нічого не замовляв! А замовляти то і не потрібно, тому що в кінці тижня вам виплачується все, що було протягом оной зароблено. Після того, як прийшов платіж, я «пригадав», що поставив блок LadyCash і поліз дивитися в статистику. І треба ж, щоденний заробіток був стабільно на рівні 30 рублів, при такому темпі за місяць вийшло 30$. До цього, на цьому сайті вже тестувалися різні тизерну партнерки, але не більше 10$ за місяць вихлопу не було.

А що, якщо додати ще одне оголошення? Ну поставити не важко, поставив, глянув — дохід підріс. Ух ти, приємно однак. Дай ка додам ще одне — причому всі оголошення я ставив в сайдбар, причому не на саме видне місце, так що самі ласі місця ще можуть бути випробувані ? Ось вам скрін останніх днів:

Динаміка доходу мене дуже і дуже радує, а головне те сам розумію, що це ще не межа, а лише мала частина того, що можна вичавити з сайту за допомогою LadyCash. Один знайомий, який вже давно працює з ледикеш, вичавлює з одного свого сайту 5$ в день, при меншій відвідуваності, правда там і блоків побільше. Якщо постаратися, то і порти туреччини зустрінуть вас з розпростертими обіймами. Але для мене вже одержувані 2$ в день дуже приємна несподіванка, гроші які просто звалилися з нізвідки. Ну стукнуло в голову, протестувати партнерку, і добре, що стукнуло. Одним словом я задоволений і вам раджу. Якщо у вас є сайти де переважно жіночий трафік, то LadyCash — це те, що потрібно!

Правила LadyCash

У кожній партнерки є свої правила, і ледикеш тому не виключення, ось деякі з них:
Приймаються:
— сайти російською мовою з відвідуваністю не менше 50 осіб на добу
— будьте готові підтвердити відвідуваність наявністю в системі публічної статистики (RamblerTop100, Liveinternet, Top.Mail.ru та ін),
— аудиторія сайту повинна бути переважно жіноча.
— трафік на сайті повинен бути переважно з пошукових систем.

Ваш сайт відповідає цим вимогам? Ну тоді хто вам заважає випробувати LadyCash, ну зрозуміло, якщо ви зацікавлені в додатковому доході ?

LadyCash — посилання для тих, хто бажає заробляти на своїх сайтах більше.

Ну а я в свою чергу буду намагатися і надалі тестувати все новеньке, на предмет корисності в плані монетизації сайтів. Так, зовсім забув, ви можете використовувати тизерну рекламу і для розкручування власних проектів, правда в цьому випадку платити будете вже ви. Используйтепринципы BestMasterиZации в будь-якій роботі і ефективність не змусить себе чекати.
Цікаво, що розробка сайтів для Вас з кожним місяцем стає все дешевше і якісніше, адже конкуренція зростає ?

Схожі записи

  • LadyCash і досвід BestMasterиZации
  • Заробіток на тизерної рекламі
  • Weclickers.ru — для кого заробіток, а кому і вигідне вкладення коштів.
  • Експериментуємо з тизерної мережею Get-Click.net. Перші враження та початок роботи.
  • Достоїнства і недоліки заробітку в інтернеті
  • ElitePay.ru — заробіток на мобільному трафіку
  • Заробіток в мережі: яким чином можна заробити в інтернеті?