Порівняно нещодавно я вже розповідав про моїх позитивні враження від знайомства з жіночої тизерної партнеркою LadyCash, там же і був мій перший скринчик доходу. Минулого тижня, вирішив застосувати деякі принципи BestMasterиZации в надії ще більше збільшити дохід від тізерів ледикеш. І що я вам скажу — працює! Можна сказати, що толком і не робив нічого, просто прибрав один тизерний блог і замінив його на інший, який розмістив в іншому місці. І що ви думаєте? Ось вам скрін за минулий тиждень:

А ось на цьому тижні вже була взята планка в 100 рублів за день, але середня коливається в районі 85, а це вже дуже і дуже приємно. Заробіток можна збільшити і ще більше, але якось не хочеться обвішувати блог тизерами. Не знаю як у Вас, але у мене блоги обвішані рекламою, як новорічні ялинки, не викликають приємних асоціацій. Але в якості додаткового заробітку тизери дуже і дуже підходять.

Якщо раніше на питання : «Сателіти або СДЛ?» можна було відповісти двояко, то зараз, в нових реаліях диктуються яндексом, скажу: «СДЛ! А сателіти для СДЛ.» Робіть нормальні проекти для людей, не забуваючи що власна сіточка сателітів, допоможе заощадити на їх просуванні. Хоча якщо заглянути в табір саперів, то теж не перестаєш дивуватися, але це вже зовсім інша історія…
Останнім часом перейнявся переходом на віртуальний хостинг сайтів, а то аж надто дорого виходить, коли всі сайти на різних хостингах сидять ?

Способів для заробітку зараз більш ніж достатньо, хто надає охоронні послуги, хтось цими послугами користується, попит народжує пропозицію. Шукайте попит і без грошики не залишитеся.

Схожі записи

  • LadyCash — монетизуємо жіночий трафік.
  • Заробіток на тизерної рекламі
  • Weclickers.ru — для кого заробіток, а кому і вигідне вкладення коштів.
  • Експериментуємо з тизерної мережею Get-Click.net. Перші враження та початок роботи.
  • Достоїнства і недоліки заробітку в інтернеті
  • ElitePay.ru — заробіток на мобільному трафіку
  • Заробіток в мережі: яким чином можна заробити в інтернеті?