Просування будь-якого сайту багато в чому залежить від зовнішньої оптимізації, що базується на кількості і якості зовнішніх посилань. Очевидно, що чим більше тематичних посилань веде на розкручується ресурс, тим краще – від цього зростає і тіц, і урізноманітнюється посилальна маса, і підвищуються позиції сайту у видачі пошукових систем. Ось чому, багато вебмастера шукають різні способи, як збільшити кількість зовнішніх посилань на сайт.

Найпопулярніші способи отримання посилань – їх купівля або обмін посиланнями з іншими сайтами (як правило, схожої тематики). Але в теорії все виглядає дуже просто, а на практиці – зовсім інша картина. Необхідно перелопатити купу сайтів в пошуках актуальною і досить свіжої інформації з приводу купівлі або обміну посилань, щоб потім приступити до здійснення оного. І багатьох початківців вебмайстрів так лякає невизначеність, що вони й взагалі відмовляються від просування сайту шляхом нарощування посилальної маси.

На щастя, вихід з цієї ситуації є – треба знайти дійсно якісний сайт, на якому діляться своїм досвідом ті, хто вже не раз займався покупкою чи обміном посиланнями. Адже особистий досвід завжди цінувався високо. І один з таких сайтів – це блог «Світ Вебмастера».

Перевага цього блогу над іншими подібними полягає в тому, що особистим досвідом ділиться не одна людина, а відразу декілька, кожен з яких досить компетентний у своїй галузі. Погодьтеся, що одна людина не зможе піднести інформацію так добре, як це зроблять кілька таких же, як він, фахівців. Саме цим і виділяється Світ Вебмайстра з безлічі інших подібних ресурсів.

На блозі існує кілька рубрик, які і допоможуть новому відвідувачу легко знайти те, що його цікавить. А в нашому випадку це покупка і обмін посиланнями, а також інші види нарощування посилальної маси. Очевидно, що в цьому випадку нам найбільше буде близька рубрика «SEO-просування і оптимізація)», саме на неї і варто звернути увагу.

Заглянувши на сайт, ви дізнаєтеся, як правильно обмінюватися посиланнями; з якими ресурсами це варто робити, а з якими – ні; як перевірити, не зніме власник іншого сайту ваше посилання через кілька днів – про все це можна детальніше почитати на блозі «Світ Вебмастера».

Дивно, як такий ще молодий блог вже зумів зібрати постійну аудиторію читачів та передплатників, які постійно стежать за оновленнями сайту, активно діляться своєю думкою в коментарях і пропонують ідеї для нових статей. Якщо ви цікавитеся таким важливим питанням, як зовнішня оптимізація сайту, то вам обов’язково варто заглянути на блозі «Світ Вебмастера», адже там ви знайдете багато корисної інформації для себе.

Схожі записи

  • Естафета кращого
  • Blogbook.ru розсилає віруси!
  • А що ви зараз читаєте?
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Від читача: мій перший досвід в зароблянні грошей
  • Не критикуй, та не будеш забанений. А за що банили вас на форумах?