Людям властиво страждати від нестачі грошей, і вони всіма силами намагаються якось виправити своє становище. Але коли людина вже має хороший капітал, він задається іншим питанням, куди вигідно вкласти гроші. Тим більше, що за нинішніх фінансових инфляциях, різких коливаннях валют і хвилях кризи, ніхто не хоче втратити накопичене.
Є багато різних способів, куди б вкласти гроші, але потрібно детально вивчити кожен з них. Адже, хочеться не просто покласти гроші кудись, а ще й отримувати від них прибуток.

Серед довгострокових капіталовкладень у всі століття вважалася покупка антикварних меблів і дорогоцінних металів. Але мінус в тому, що цей прибуток можна чекати невизначений кількість часу. А адже самі коштовності коштують чимало.
Ще одним дорогим способом є купівля нерухомості: квартири або заміського будиночка. Осередком для отримання прибутку буде здача приміщень в оренду. Так як квартири можна здавати в оренду на цілий рік, то котедж або заміській будинок — це сезонний варіант одержання прибутку. Тому популярними вкладами вважаються короткострокові вкладення.

Багато, хто пробує вкладати гроші в інвестиції, але є ризик, що поки компанія розкрутитися ви побачите свої гроші не скоро, а якщо збанкрутує, то й зовсім понесете збитки. Варіанти вкладень з тієї ж серії – це бізнес. Але в цій справі, новачкам доводиться дуже туго, і без допомоги досвідченого людини, легко можна «прогоріти». Можете почитати, про мій експеримент щодо інвестування в ПАММ-рахунки, повинен відзначити, що 50 відсотків річних можна отримати.
Банківські вклади також не будуть гарантувати Вам множення суми, так як все – таки курс валют часто змінюється. Тим більше, що швидким цей спосіб отримання грошей не назвеш.
Часто свої роблять вклади в цінні папери. Правда, для цього потрібна мінімум сума в кілька тисяч доларів, а також досвід, щоб не втратити вкладень.
Ще існують різні валютні біржі, вкласти в які в принципі можна будь-які суми, і біржа бере на себе стабільність валютного ринку, тобто якщо падає курс однієї валюти, відповідно, піднімається курс інший.
Перерахований вище список можливих вкладів є досить таки матеріальною стороною. Можна вкладати гроші в себе, дітей. Особисте освіту означає, що Ви будете більш затребуваними на ринку праці. Власні ж діти на старості зможуть самореалізуватися і не «зависнуть» у Вас на шиї.

У цьому році точно не варто вкладатися в автомобілі, так як придбане авто з автосалону, все одно втратить десяток відсотків в ціні, плюс кожен рік експлуатації зменшує її вартість, так за три роки половина вартості йде.
Серед інвесторів є ще один спосіб примножити кошти – це участь у пайові інвестиційні фонди(ПІФ). Вони створені з метою вкладення капіталу в акції. Тут не потрібно великих грошей. Тут важливо вкласти гроші по різних фондах – частково у високоприбутковий, але з ризиком; і частина стабільний фонд.
Найбільш успішні фонди принесли вкладникам приблизно 40% річних. Діяльність фонду має під собою підкріплення законодавчою базою, що призводить до зменшення ризику і отримання чистого прибутку.

Якщо ви хочете дізнатися більше про те, куди вигідно вкласти гроші, то рекомендуємо відвідати сайт “Мій Рубль” (www.myrouble.ru) на якому ви знайдете багато корисної і треба інформації про різні способи примноження коштів, інвестування, заробітку та ін.

Схожі записи

  • Інвестування в ПАММ рахунки. 2013-й рік приніс 82,37%
  • FX-Trend.com — очима інвестора. Заборонені натяки про Форекс Тренд