Ну просто не міг пройти повз статті впала на мило від одного з копірайтерів «зі стажем». Що поробиш, людина просто трохи вирішив поміркувати над дивиною буття…

Традиції російської копірайтингу – це містифікації. Причому вони починаються від порога текстової біржі і супроводжують автора до виходу у вільне плавання. Ми, исписавшись за рік – півтора, приходимо до невтішного для себе висновку, заробляти написанням статей, звичайно ж, можна, але де взяти стільки сил і думок, щоб проводити за комп’ютерним столом по 18 годин на добу, роблячи лише короткі перерви в роботі на відвідування вбиральні (хай вибачать автору цих рядків настільки відверте зізнання) і швидкоплинний перекус, коли одна з рук полуслепо втикається в димлячу від перенапряга «клаву»!

І тоді починається бал самореклами, просочений самої вульгарною брехнею яку тільки можна собі уявити. Ми втягуємо в копірайтинг все нові і нові ешелони неписьменних і неосвічених сліпаків, для яких стаємо свого роду гуру (наставниками, порадниками, поводирями), і при цьому намагаємося витягти з них «гроші» на нові туфлі, яку так і не змогли заробити, працюючи самостійно, бо це дуже важко і фізично, і морально!

Підсумок нашої діяльності є: «…робота копірайтера – це робота для всіх і кожного! Пишіть по три години на день, і насолоджуйтеся життям! Змогли ми – зможете і ви!..».
Ланцюг нашої брехні (усвідомленої і любовно культивованої) привела на біржі контенту перекупників, неписьменних посередників, які, не розуміючи навіть суті завдання, вчать нас, що ключі не можна схиляти, що пряме входження це запорука успішного просування ресурсу. Що щільність ключів повинна бути рамка 40% (! Особистий досвід!) від всього обсягу тексту – і при цьому текст повинен бути читабельним. Такі «специ» нічим не краще шахраїв, яких в мережі і так багато.

Це наших рук справа! І ми ще дивуємося, коли дійсно грамотні замовники вказують нам на наші помилки, а часом і відверту халтуру! Давайте зізнаємося – три чверті текстів написаних нами за день – низькопробна, не цікава, і не читається словесна д… (хто знайомий з російською мовою прочитати зуміє — прохання просити автора!).
А в ув’язненні той закономірний висновок, який роблять ті, хто слідує за нашими з вами стопах – копірайтинг, заняття для ледачих і не в міру жадібних пройдисвітів!
І це теж – наших рук справа!

Схожі записи

  • Як заробляти на копірайтингу не тільки на життя?
  • Копірайтинг: творче або комерційне початок?
  • Початківець копірайтер.Дивимося телевізор з користю
  • Як копірайтер допоможе заробити на сайті
  • Історія початку без кінця…
  • Копірайтинг. Як писати цікаві статті?
  • Як написати хорошу статтю