Всім привіт! Мене звати Леся, мені 21 рік, з 2007 року займаюся написанням статей для сайтів, журналів і газет, але все по порядку.
У 9 класі (коли мені було 15 років) мені страшенно хотілося хоч трохи підзаробити, щоб поменше сидіти на шиї у батьків. Сім’я у мене не багата, тому що грошей на дрібні витрати давали рідко, з модними обновками теж не особливо тішили. Зате був ноутбук, правда, не мій, а сімейний. Грати в різні іграшки швидко набридло, і я почала лазити по Інтернету в пошуках хоч якогось доходу. Цілий місяць була на кликкерах, де потрібно переглядати сайти по 20-40 секунд, реєструватися на підозрілих сайтах і більше того, немає ніяких гарантій оплати. Після цього, батьки замучились чистити ноут від вірусів.
Так само часто траплялися шахрайські сайти, де спочатку пропонували внести певну суму грошей…

У травні 2007 року випадково знайшла форум forum.searchengines.ru, де і написала свою першу маленьку статейку безкоштовно (за відгук). Яке ж було моє здивування і захват, коли я побачила, що мене помітили! Радості моїй не було меж, коли зі мною стали зв’язуватися замовники і пропонувати мені писати статті.
Спочатку я могла приділяти всього 30-40 хвилин в день, між домашніми завданнями. Ще трохи важкувато було, зважаючи на те, що ноут на чотирьох у нас був один, і батьки постійно гнали мене від нього, казали, що дурницями займаюся тощо. Але я, не звертаючи уваги, продовжувала писати.

Я навіть не так розраховувала на реальний заробіток, просто це справа приносило величезне задоволення. Бачили б ви очі моїх батьків та однокласників, коли у мене стали з’являтися різні обновки і модні аксесуари! Незабаром вони почали серйозно ставитися до моєї роботи, і надавали мені необхідну кількість часу. Так, я змогла заробити на свій перший особистий (!) ноутбук!
Так я закінчила школу, продовжуючи писати, і поступила в інститут, на заочній основі. Але своє співробітництво з forum.searchengines.ru не кинула, навіть навпаки. Мій дохід став потихеньку рости, це, звичайно, було дуже приємно ні від кого не залежати в настільки ранньому віці. Мені вистачало навіть на те, щоб самостійно оплатити навчання. Тоді я відчула себе по – справжньому дорослою. Незабаром, Серч форум став платним, і я його кинула…

Коли вийшла заміж, і ми вирішили завести дитину, чоловік мене возив за місто, на природу і я годинами могла просидіти під тінистою яблунею, з ноутбуком на колінах. Іноді навіть в процесі написання статті, мене відвідують творчі ідеї, які я потім втілюю в життя.
Я сама по собі людина креативний, творчий, і навіть уявити себе не можу на нудній повсякденній роботі, де день у день бачиш одні і ті ж особи. У таких колективах зазвичай так само несприятлива енергетична атмосфера, всі один одного таємно ненавидять, плетуть інтриги, плітки. А на нашому форумі дуже доброзичливий колектив, у мене вже давно з’явилися постійні клієнти, замовники, які завжди входять до розуміння і співпрацювати з якими суцільне задоволення!
Але до роботи я ставлюся більше як до хобі! Обожнюю писати, це настільки позитивно впливає на мою психіку, що навіть у конфліктних ситуаціях я завжди можу знайти виважений і спокійний вихід. До того ж я, в процесі написання статей на різну тематику, дізнаюся дуже багато цікавого для себе і своєї сім’ї. Ми завжди в курсі останніх новин та тенденцій моди.

Свекруха теж по — початку ставилася з певним сарказмом до мого улюбленій справі, але, коли дізналася, що на форумі я заробляю майже вдвічі більше, ніж вона, працюючи кожен день з 08:00 до 17:00. А у мене просто купа вільного часу! Донька вже ходить в садок, і я успішно виконую всі домашні справи, плюс встигаю прогулятися по вулиці, адже дитині потрібне свіже повітря. Чоловік теж цінує і поважає моє захоплення, він з гордістю розповідає друзям, що його дружина пише статті, займається копірайтингом.
Ми часто їздимо на екскурсії по різних містах, а на море, так взагалі кожен місяць! Як же це все – таки класно, що з’явилася така чудова можливість, займаючись улюбленою справою, до того ж ще заробляти собі на життя. Ще мені дуже подобається, що працювати можна в будь-якому зручному місці. Влітку, наприклад, я можу, навіть гуляючи з донькою на дитячому майданчику, написати пару статей.

Раніше ми з подругою виходили з колясками (її я теж заразила цим форумом, і тепер ми змагаємося в майстерності) і, сидячи на лавочці писали. І дітки повітрям подихали, і ми заробили трохи. Адже в наш час жінка в ролі домогосподарки, не має постійного джерела доходу, не може собі дозволити навіть в салон зайвий раз сходити, або в кафе з подружками посидіти.
Що стосується мене, то я взагалі себе не бачу без копірайтингу! Це заняття, до того ж, дозволяє жінці розкритися як особистості, стати самодостатньою. Крім того, заняття копірайтингом, дозволяє розкрити і розвивати талант в тій чи іншій області.

P. S. Я познайомився з Лесею порівняно недавно, на одній з текстових бірж і навіть встиг скористатися її послугами ? Попросив її написати про своєму становленні як копірайтера і треба відзначити, що написала так, що мені самому захотілося домогтися успіхів на цьому терені. До речі, у неї є свій сайт, http://contents.su/, так що походу вона повторює мій власний шлях: спочатку копірайтинг, потім один блог, другий і поїхало ?

Схожі записи

  • Рекомендації копірайтера
  • Як заробляти на копірайтингу не тільки на життя?
  • Копірайтинг: творче або комерційне початок?
  • Початківець копірайтер.Дивимося телевізор з користю
  • Як копірайтер допоможе заробити на сайті
  • Копірайтинг. Як писати цікаві статті?
  • Як написати хорошу статтю