Один з найбільш нищівних» фільтрів Яндекса, тому що якщо ваш сайт буде під ним, може знадобитися більше року для того, щоб позбутися від песимістичного дії АГС-30.

Спочатку він був спрямований на боротьбу з сайтами, чиє утримання не можна охарактеризувати ні жодним іншим визначенням, крім «спам» — сайтами, розрахованими виключно на те, щоб перенаправляти відвідувачів на сторонні ресурси, а тому крім ключових фраз і великої кількості активних посилань не несуть ніякої іншої корисної інформації.

Після появи численних посилальних бірж, подібних сайтів в Яндексі утворилися десятки мільйонів (а відомі випадки, коли тільки один веб-майстер запускав в Мережу близько 5.000 таких з дозволу сказати «сайтів»), і оскільки багато хто з них виявлялися нагорі списку пошукових запитів, Яндекс і почав нещадну боротьбу з жебраками. Досить багато таких «сіток» зроблено на безкоштовних блогових платформах, таких як ЖЖ. Коли Живий Журнал закрив посилання в nofollow, то на форумах обурення від таких оптимізаторів не було меж ?

Однак, як це часто буває, постраждали й невинні, і в результаті величезна кількість сайтів потрапили під фільтр АГС-30, щоб ніколи вже не вибратися з-під нього. У цьому випадку вас відмовляються індексувати, і якщо роботи Яндекса і «бачать» ваш сайт, то не більш ніж 5-10 сторінок. Цим АГС-30 відрізняється від АГС-17, у другому випадку в індексі, як правило, 1 сторінка.

Як вийти з-під бана.

1. Для початку чесно оцініть свій сайт і кількість активних посилань на ньому, а так само якість розміщеного контенту. Якщо посилань більше, ніж сторінок самого сайту, а фото – та інформаційний контент складається на 100% з дублікатів, запозичених з Мережі, то краще забути про сайт, так як вивести з-під АГС 30 вам його навряд чи вдасться.

2. Якщо ж показники запозичення менше, то видаліть всі непотрібні посилання і все, що можна назвати плагіатом. Потім дайте роботом Яндекса проіндексувати ваш сайт, а якщо це не виправить становища, напишіть лист в техпідтримку Яндекса.

3. Але якщо не допоможе й це, то тоді видаліть на 2-3 місяці весь контент з сайту, залишивши лише порожні сторінки. Дочекайтеся, коли при видачі всі запити на ваш сайт будуть відзначатися помилкою 404, а потім і зовсім випадуть з пошукових роздач. Тепер почніть наповнювати сайт заново, вже не здійснюючи колишніх помилок, а використовуючи тільки унікальний контент і ставлячи як можна менше активних посилань.

Більш детально про вихід з під фільтра ви можете прочитати в статті ” як вийти з під АГС. Ну а якщо і цього буде мало, то можна заглянути на форум про заробіток в інтернеті, там такі теми обговорюються дуже жваво. Головне, що варто запам’ятати, так це те, що краще оберігатися ніж потім лікуватися ?

Схожі записи

  • Фільтр Яндекса «Непот»
  • Як не потрапити, або вийти з під фільтра яндекса АГС?
  • Смішні підказки Яндекса — що ви там у себе курите?
  • Яндекс дістався до тізерів. Хто під наступним ударом, Адсенс?
  • Калінінград підкрався непомітно. Спасибі тобі Яндекс 🙁
  • Що робити, якщо сайт випав з індексу?
  • Google Пінгвін — аналіз вижили і вироблення протиотрути.