Не так давно я додав свій блог в біржу ссилочек GoGetLinks ( часто ГГЛ, GGL), ну і став потроху придивлятися до цієї системке. Спочатку спробував себе в ній як вебмастера, але глянув, що блогун в цьому відношенні для мене краще, там заявки ніколи не шукав, та й самі вони сипляться, так буває так, що напружує. Тому було вирішено випробувати можливості ГГЛ, для закупівлі ссилочек під свої проекти, для чого і була покинута 1000 рубликів, на які було придбано 17 посилань, в основному з блогів з ТИЦ20 і більше і PR3-4. Зараз ось спостерігаю за швидкістю індексації, цікаво якою буде «антирекорд» поки що велика частина розміщених посилань через 5 днів в індекс не потрапила, втім строк явно не великий, так що поки відкладемо це на потім.

Погані враження

1. Наявність значної кількості сайтів, що торгують посиланнями в Sape. Уявіть собі, мені подумалося, в ГГЛ не приймають такі сайту, тому що на міралінкс їх пропхати не так-то легко, ну а міралінкс і GGL можна сказати одна конторка, ось і подумалося, що вимоги однакові. В якості експерименту послав листа адмінам, мовляв що за дурниця, у вас тут купа сайтів торгує посиланнями на інших біржах. На що була отримана відповідь:
Такі сайти приймаються, якщо кількість посилань на головній не більше 5, на внутрішніх-не більше 3
Ну що тут ще можна сказати — зашибісь! Під такі критерії підпаде більшість сателітів, принаймні я на своїх використовую схему 3/2 ? Як зберуся з силами спробую їх запхнути у цю біржу, так заради експерименту.

Завищена ціна на сайтах з ТИЦ10. Моя особиста думка полягає в тому, що за ТИЦ 10 і PR2-3 дорого віддавати 60 рублів за ссилочку, а то і більше просять. Судіть самі, зайшов зараз на сапу, глянув пару проектів на які я почав закуповувати посилання. Судіть самі за ТИЦ10 в основному 5-6 центів, за 20-30 трохи дорожче, та що тут говорити, є й посилання по ТІЦ 80 за 10 центів на місяць. ( з форумів посилання не брав). За приблизними підрахунками за 2 долари можна купити посилання в сапі з ТІЦ 10 на 40 місяців. Адже не факт, що сайт на якому я купив посилання в ГГЛ, не помре через півроку. В сапі все простіше, бо немає сайту — немає списання коштів.

Позитивні враження

Хоча сателіти все-таки просочуються в цю систему, що і не дивно, при такому підході все-таки хороших сайтів, досить багато. Знайшов чимало сайтів з досить прийнятними цінами (ТІЦ в районі 30-60), плюс до того, якщо грамотно підійти до пошуку майданчиків, то можна набрати собі непогану базу.

— Сподобалося те, що в ГГЛ показується, які посилання ще не пройшли індексацію, так і гроші не списуються до того моменту, поки посилання не потрапить в індекс, що є стимулом для вебмайстра працювати над швидкістю индексированности своїх ресурсів.
— Зручний пошук, можна шукати майданчики не тільки по загальній базі і якимись показниками, але і по категоріях, що значно скорочує витрати часу на відбір.

А час в нашому ділі, далеко не останній фактор, так і сонечко адже на вулиці, і хочеться пограться. Та й час вже думати про відпустку, де-небудь у Криму. Не всі же час сидіти за компом, потрібно і про відпочинок думати. Я ось вирішив писати трохи рідше, зате побільше давати собі відпочинку. Принаймні один день на тиждень у мене проходить під дивізом «Без інтернету!», а ще краще взагалі без компа.

Так, сьогодні таки став володарем ліцензії на Yazzle, так що трохи полазив по програмке, в цілому залишився дуже задоволений, хоча потрібно ще як-небудь підналаштувати проксі, щоб було менше проблем з перевіркою индексированности посилань на яндексі.

Схожі записи

  • Ефективна розкрутка сайту через твіттер.
  • Miralinks — якісне просування!
  • Be2Me — може заробити!?
  • Ефективне просування Вашого сайту в інтернеті
  • Weclickers.ru — для кого заробіток, а кому і вигідне вкладення коштів.
  • Як скласти семантичне ядро сайту.
  • Що заважає сайту вийти в TOP