Кілька днів тому Олександр з Красноярська, більш відомий в мережі як 9seo, люб’язно передала мені естафету , суть якої досить проста. Кожен учасник посилається на чотирьох осіб, від яких естафета прийшла до нього. Ось наприклад 9seo отримав її від Михайла Сібілєва (Мишкові хроніки), який в свою черги прийняв її від Пошукового робота, ну а той отримав її від DSDA.ru .

Але знаєте, як то просто послатися на ці цікаві блоги, було б не дуже красиво, хоча думаю ніхто не образився б :)) адже ми завжди раді кожній прийшла на нас ссилочку. А тому вирішив трохи видозмінити цю естафету, тому й назвав її естафетою кращого. Було вирішено полазити по цим блогах і послатися на першу статтю, яка б запала в мій розум. І ось що вийшло:

1. Євген Че (DSDA.ru) — IE8 мертвонароджений

2. Пошуковий робот — Пошук по фотографії або як потрапити в топ з мінімальними витратами

3. Мишкові хроніки — Збільшуємо продуктивність системи

4. 9Seo — Способи збільшити Тиц і PR сайту.

Взагалі то скажу, що важка це справа вибирати найкраще, я взяв перше, що здалося буде корисно в першу чергу для мене. Адже завжди можна повернутись до цієї статті і знову оновити те, що почерпнув. Ну а тепер найцікавіше кому передати естафету. А естафету я вирішив передати трохи незвичайним способом. А вирішено було кілька днів полазити по мережі і першим трьом сайтів які будуть додані мною в рідер, естафета і буде передана, ну а четвертим буде той, хто в рідері у мене вже дуже давно.

1.Блог Вебмастера

2. ІДЕЯ+WEB=ГРОШІ

3. MONEY-VSEM.COM

4. Ежелев Денис. На блозі Дениса я підписаний вже дуже давно.

На кожному блозі я знайшов чимало корисних статей, так що якщо і заглянете до них, то не даремно, це вже точно. Ну і заодно хочу передати естафету всім, хто побажає її продовжити і є читачем мого блогу — в будь-якому випадку я пошлюся на вас. Все що вам залишається-це викреслити зі списку Євгенія Че, посунути всіх і поставити мене на 4 місце, а потім передати естафету іншим.

Що посієш, те й пожнеш…

Схожі записи

  • Купівля та обмін посиланнями з Great-World.ru
  • Естафета «мій перший сайт» — він важкий самий 🙂
  • Лікарі: від спасителя до вбивці.
  • Blogbook.ru розсилає віруси!
  • А що ви зараз читаєте?
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.