Немає нічого дивного в тому, що вебмастера постійно зайняті пошуком нових можливостей по монетизації власних сайтів. Пробуємо партнерку за партнеркою в очікуванні ще більшого вихлопу, на зміну одній тизерної мережі приходить наступна. Власне я тут не виняток з правил, та і не бачу особливих причин для вірності лише однієї тизерке. Тизерну мережі мені цікаві поки що в плані монетизації жіночого трафіку, благо він є, але от хотілося б, щоб даремно не пропадало. Серед випробуваних мною тізерних мереж: Adlabs, Tizerbox, Teaser.cc і Ladycash. З першими трьома у мене якось не склалося, а ось ледикеш стабільно приносить певну гроші.

Проглядаючись один жіночий форум, наштовхнувся на гілку присвячену тизерної системі Get-Click, почитав коменти, відгуки, і хоча без зайвого фанатизму, але вирішив придивитися ближче. Особливо мене зацікавили деякі вебмастера, який стверджував, що вихлоп був побільше ніж у ледикеш.

Чим мене здивувала Get-Click:

— Жорстка модерація майданчиків і рекламних компаній. Якщо до жорстокої модерації додаються в систему майданчиків я ще був готовий, але ось те, що система стежить за тим, щоб не перевантажувати певні рекламні оголошення — здивування, причому нормальне таке здивування. Якщо ви хочете тихенько зливати через тизерну оголошення трафік на якісь «смутні» ресурси, то про Get-Click можете забути, для цих цілей скористайтесь іншою тизерної системою.

А як вам ось ця витяг з правил:

Забороняється використовувати слова-підсилювачі, не несуть смислового навантаження: «Шок!», «Сенсація!» і т. д

Я вже і не уявляю собі тізерів без цих підсилювачів, куди не глянь, скрізь то шок, то сенсація, то ще що-небудь таке ?

Так, що тут далеко ходити, ось що у мене зараз крутиться на сайті від Ladycash:

Суцільний шок — куди не глянь ? А ось оголошення від Get-Click виглядають куди приємніше і більш придатними під тематику сайту:

Вчора закинув сайт на модерацію і вже сьогодні отримав відповідь, що все тіп-топ і можна експериментувати з рекламними блоками. Вирішив для початку зробити такий-же блок як і той, що висить від Ледикеш, розмістивши його відразу під ним. Нехай тиждень покрутиться, а там вже напишу вам більш конкретно, хто виграв у цій міні-битві. У налаштуванні рекламних блоків можна скасувати тематики, які ви не хотіли б бачити на своєму сайті. Єдине чого мені не вистачає, так це можливості змінювати шрифт.

В цілому перше враження більш ніж позитивне. Помітив, що багато рекламодавців з Ледикеш вже облюбували Get-Click.net і крутять тут свої оголошення, а це вже про щось та говорить. Для тих, хто довго запрягає, через тиждень напишу більше цифр про CTR і конкретну прибутковість на клік. Ну а для тих, хто хоче поюзати тизерку вже зараз дам
ПОСИЛАННЯ на РЕЄСТРАЦІЮ — користуйтеся!

Схожі записи

  • Огляд сервісу масових розсилок ePochta SMS
  • Weclickers.ru — для кого заробіток, а кому і вигідне вкладення коштів.
  • Яндекс любить поведінкові чинники? Відповідь сеошників — Movebo.ru
  • Чи варто довіряти свої сайти Ріа-Б? Мої негативні і позитивні відгуки про riab.ru
  • ePayService.com — сервіс перевірений роками.
  • Послухайте радіо вебмайстрів і загляньте на блог до Пастухову.
  • Вкусносервер — смачні не тільки ціни 🙂