Всім доброго часу доби. Через 4 місяці бездіяльності, починаю потроху выранивнивать ситуацію по сайтам, хоча знаєте, останнім часом все більше починаю замислюватися про потенціал заробітку. Що я маю на увазі під цією фразою? Щож, давайте спробуємо розібратися. Наше розуміння про можливості заробітку з часом значно змінюється.

Ось наприклад, коли я вперше захотів заробити в мережі, то потрапив на сервіс Адвего, на той момент заработотк в 1,5-2,5 долара за день, для мене був межа мрій. Але заробивши свої перші 50 доларів, я змінив рішення. Адвего — це активний заробіток і як то трохи напружує, весь час працювати на когось, адже можна зробити і свій сайт. На те я тоді порішив — витратив ці 50 доларів на кілька своїх сайтів, які задумувалися як сателіти, але вийшли СДЛ, з-за того, що я не звик халтурити на статтях. З того часу я вже не працюю з Адвего, хоча іноді і заглядаю, просто зараз мені шкода свого часу на такий заробіток, хоча для тих хто тільки вирішив заробити в мережі, це гарна стартова площадка.

Потім вже як вебмастер я працював з блогуном і мав непогану надбавочку, приблизно в 30-40 доларів, можна звичайно і більше, але як то було ліньки. Зараз я думаю що потенціал блогуна знаходиться десь в районі 100-150 доларів на місяць, все залежить від того, наскільки розкручені ваші блоги. І хоча блогун я поки не залишаю, бо це як би трохи лівий заробіток, причому непоганий. Адже нічого не потрібно особливо робити, а просто додати до статті ссилочку рекламодателся і все.

Але ось що мене останнім часом гризе. Вірно я вибрав напрям? Ось припустимо ви вирішили займатися сателітів. Який у вас буде стелю? Я думаю, що десь в районі 1000$ і все, просунуться вище буде вкрай складно. Тобто у цього виду заробітку є верхня межа. Припустимо робити СДЛ — у них теж є стеля, хоча і радує те, що дійсно якісний сайт можна дуже дорого продати, але ось невдача — чи є у вас такі таланти щоб зробити такий сайт?

А тому останнім часом, я все більше починаю думати про заробіток, через інтернет, але це не особливо заробіток в мережі. Точніше мова йде про торгівлі на фінансових ринках. Лохотрон ще той — скажете ви, можливо й так, якби я не займався форексом вже достатній час, то мабуть і погодився б з цим. Але поки що бачу, що потенціал у такої торгівлі величезний, практично необмежений дохід, втім як і ризик. На жаль, але там де висока прибутковість, там і високий ризик. Так що все більше і більше свого часу я починаю приділяти поглибленого вивчення фінансів. Хоча і про подушку безпеки, яку створюю з сайтів, поки не забуваю. Адже для того, щоб торгувати на тому ж форексі з мінімальним ризиком, потрібен пристойний депозит, на мій погляд мінімум 10-15к вічнозелених. Тому то і втрачають багато все, що я торгую з депозитом в 300 доларів, хочуть мати стільки ж кожен місяць — результат буде один — втрата грошей.

Взагалі то, так вийшло, що мій перший блог був як раз про форексі, це мій первісток, який продовжує рости і розвиватися, хоча і з’являються думки зробити інший блог про форексі, вже на своєму домені. Але як би те ні було, зрозуміло одне, що потрібно заздалегідь думати про перспективи того, чим збираєшся займатися. І якщо у обраного напрямку є стеля, то може бути відразу обрати інший напрям?

Втім відповідь на це питання і так і ні, добре, все-таки, коли є подушка безпеки. Та й диверсифікація доходів, справа теж хороше… Такі от думки..

Схожі записи

  • Як вибрати брокера на ринку Форекс
  • Залізо і торгові сигнали Форекс
  • Як заробити на своєму сайті
  • Торгівля акціями на фондовому ринку
  • Скільки можна заробити на сайті
  • Форекс для новачків
  • Торгові роботи на Форекс — варто користуватися?