Сів писати і чомусь прийшло на пам’ять: «У мене для вас є 2 новини, одна хороша, друга погана…» А справді можна і так, з якою почати? А почну мабуть з гарною.

Днями прийшов черговий чек від Google, зароблений за програмою Adsense. І хоча мої успіхи в цьому напрямку поки що досить скромні, але ж адсенсем я м’яко кажучи, майже не займався. Так повісив рекламку на пару блогів — нехай собі бовтається. Хоча, пора зайнятися цим способом заробітку в мережі набагато щільніше. Адже при грамотному підході можна такий чек набирати кожен місяць з одного блогу. Правда з переведення в готівку чеків Adsence поки витрачаю час — роблю це через один сервіс в Пітері. У нас в Білорусі поки з цим проблемки.

Для тих, хто хоче почати заробляти на Adsense, хочу на блозі закинути кілька статей на цю тему — записую поки в чергу. А перша в черзі, поки покрокова інструкція по підписці на RSS, тому як не всі навіть знають як це можна зробити.

Тепер новина погана, але яка сильно впливає на написання статті в блозі — у мене жорстоко став глючить АДСЛ (ByFly), вдень працює, а коли приходжу з роботи ввечері — обрубує до 23 годин. Так що доводиться писати або рано вранці, як зараз, або пізно ввечері. І питається, навіщо мені такий анлим потрібен. Та й не в одного мене такі проблемки. В понеділок піду розгін давати. Швидше за все, хтось забиває лінію. У будь-якому разі проблема розв’язувана, хоча коли маєш справу з монополістом, користувач завжди виявляється крайній.

Додано 1.06.2011. Ех, проблемки, проблемки — вони були, є і будуть, може, тому, що без них життя буде нудною. Перечитав статтю і зрозумів, що з приводу тих же новин можна сказати як і раніше — одна гарна, а інша погана. Почну з поганої — у Білорусі зараз складності не тільки з переведенням у готівку чеків Adsense, а з валютою взагалі. За місяць курс долара виріс по відношенню до національної валюти вже на 65%, але його в обмінниках не знайдеш. Залишається сподіватися, що все вирішиться якомога швидше. Так що якщо що готівку — то простіше проїхати пару сотень кілометрів до Росії або Прибалтики і зробити це там ?

Скоро блогу, вже як-би три рочки виповнитися, може мені собі влаштувати якийсь подаруночок ?
Ну а на рахунок інтернету — у мене досі анлим, але став працювати набагато краще, не ідеально, звичайно, але більш-менш стерпно. Швидкість теж пристойно підросла, можна вже і працювати з файлообмінниками. У мене деякі знайомі непогано на них заробляють, але я все якось ще довго запрягали в цьому напрямку.

Схожі записи

  • Сім кроків до виходу з особистого фінансової кризи
  • Додай двійку і рідер завалить!
  • Бувають у житті огорченья…
  • Речі вразили мене…
  • А що ви зараз читаєте?
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.