Де взяти гроші на бізнес

4-15-2019

Где взять деньги на бизнес
Відкрити власний бізнес – не така складна задача, як може здатися на перший погляд. Найголовніше, придумати ідею, знайти відповідне місце, прорахувати попередню суму початкового капіталу, а потім починати шукати гроші. Є багато варіантів отримання початкового капіталу для розвитку бізнесу, тому якщо поки брак грошей, і це єдиний камінь спотикання, то не все втрачено. Бізнесменам – початківцям зазвичай не потрібно дуже великої суми для відкриття справи, тому давайте розглянемо найпростіші варіанти.
Також хочемо порекомендувати почитати -Як бізнесмену забути про проблеми, викликані браком грошей http://daz.com.ua/2019/02/05/yak-biznesmenu-zabuti-pro-problemi-viklikani-brakom-groshej/
Гроші можна знайти з своїх внутрішніх резервів, і не варто одразу говорити, що у вас немає грошей і взяти їх нізвідки. Якщо зараз у вас зарплата середня або вище середньої, тоді візьміть собі за правило один рік прожити в суворої економії і відкладати половину заробленої суми. Приготуйте себе до того, що один рік доведеться прожити без нової одягу, подорожей і розваг, зате попереду стоїть велика мета – відкриття власної справи.
Якщо у вас маленька зарплата і з неї нічого не вийде відкласти ні при якому розкладі, тоді знайдіть додаткові джерела заробітку, на рік візьміть підробіток і вже гроші з другої роботи повністю відкладайте на майбутнє. Цей рік, поки ви будете збирати початковий капітал, витратьте на складання бізнес – плану, вивчення роботи конкурентів, складання рекламної компанії.
Якщо у вас вже є певна сума, але трохи не вистачає, тоді виправдано взяти кредит готівкою під заставу автомобіля. Не варто оформляти кредит під єдине житло. Як би ви не були впевнені в успішності проекту, завжди існує певний ризик, а залишати себе без будинку не варто. Зате прожити без автомобіля, навіть якщо справа піде не за планом, цілком можливо. Розрахуйте свій бізнес – план таким чином, щоб ви могли гасити процентну ставку за кредитом з зароблених грошей на бізнесі, або від здачі в оренду квартири, гаража, земельної ділянки. Готуйтеся до того, що навіть невеликому справі потрібно близько трьох місяців на те, щоб доходи покривали витрати. При оформленні кредиту під заставу автомобіля зручно те, що, навіть виплачуючи кредит, ви продовжуєте користуватися авто.
Якщо є сильне бажання відкрити власну справу, у вас вже є ідея, то знайти гроші можна, потрібно лише трохи подумати і вибрати найбільш прийнятні для себе варіанти.