До недавнього часу вважав, що книг і статей про те, як робити гроші в інтернеті більш ніж достатньо, тому і не звертав на це мало уваги на upgoing.ru. Але набридло весь час відповідати на одні і ті ж питання по сто разів, тому починаю серію публікацій на різні теми заробітків в інтернеті . Чому почав саме з цієї теми? Бо муза прийшла. Буду то мазати не системно, а за покликом душі, тому не бийте сильно.
Сьогоднішня тема — де взяти сайт? Варіантів не так багато: зробити самому, або купити у когось готовий, але з якихось причин не потрібний проект.

Перший варіант має ряд істотних недоліків:
Сайт треба робити самому (мати відповідні навички і час), або замовити кому, що може вилитися в не малу суму.
— Новостворений сайт треба ще й розкрутити для відвідуваності і пуза, інакше ніяких грошей на ньому не буде.
— Його треба чимось наповнити. І не просто щось, а унікальним контентом. Бажано, цікавим для потенційних читачів.

Молоді сайти не люблять пошуковики. Наприклад Гугл перші кілька місяців тримає новий сайт в пісочниці. Тобто ні про які в топах пошукової видачі і думки не може бути. А якщо перестаратися з нарощуванням кількості посилань — то можна взагалі потрапити під фільтри, а то і в бан.
Розібралися. Якщо є час, талант і натхнення — сайт робимо самі, якщо якийсь пункт відсутній — купуємо.

Де купити сайт?


— Шукати на SEO-форумах. Відповідні розділи щодо купівлі / продажу сайтів є на серч, промолаби, маулнети і т. д. Якщо не знаєш що це за сайти, то тоді, що ти тут робиш? Якщо вмудритеся купити на ebay або інших сервісах, то стане в нагоді доставка з таобао — вони якраз спеціалізуються на доставці товарів з різних інтернет-магазинів.

— Знайти / купити базу електронних адрес власників сайтів (нещодавно таку базу зустрів у продажу), і тупо спамити по ній. Звичайно, що 99% спроб буде невдалими, але досить серйозний шанс знайти людину, яка б погодилася продати свій сайт.

— Всіма доступними способами рекламувати свої наміри купити якийсь сайт. Це може бути підпис на форумі або сторінку на своєму блозі, якщо такий існує. Як варіант, можна на якомусь великому форумі зробити тему з такою рекламкою і весь час її апать, щоб не загубилася в море іншого лайна. Іноді це заборонено правилами, тому можна отримати стусана від злих модерів.

— Жирний варіант — мати доступ до якійсь фірмі (або мати там знайомого), яка виробляє і підтримує сайти. Частенько таке буває, що з якихось причин власники відмовляються від свого сайту. Зазвичай це якісь корпоративні сайти, з невеликою кількістю сторінок (50-200) і невеликим пузом в 10-30 ТІЦ. Це дійсно халява. Запозичення таких 5-10 сайтик можна не переживати за майбутнє.

— Наступний спосіб — навіть не дуже покупка. Швидше оренда. Оренда блоку на якому сайті. Працює за принципом український базару. Знімаємо блок 200х100рх за Х грошей, продаємо з нього посилання за Х * 1,3 наприклад. Правда, багато не заробиш, але і великих капіталовкладень не потрібно. Підходить для початківців, щоб дізнатися звідки гроші беруться в SEO.

— Шукати занедбані сайти. Тужно й нудна робота, але іноді трапляються цікаві речі. Закидається сайт з різних причин. Кому лінь допрацьовувати, хто змінив вид діяльності, у кого з’явилося нове хобі.
Мій винахід: розробка простих сайтів для сапи або банер. Суть в тому, що замовник нічого не платить, а я розміщую довічну рекламу того виду, про який домовимося з замовником. Є недолік: вихлоп починає йти через півроку існування сайту.

Переглянути його вміст і вебархивах. Якщо тематика не змінювалася, і сайт за час свого існування різко не міняла свою структуру — гуд.
— Визначити вік сайту. Чим більше вік, тим краще. Сайти, яким менше пів-року я б точно не брав. Страшнувато.
— Перевірити вибірково беклинки за Яху. Якщо вони природні або в постових або статтями — гуд. Якщо з бірж посилань або з гівно-каталогів або лінк-звалищ — не гуд.
— Перевірити кількість сторінок в найбільших пошукових системах. Якщо в Гуглі і Яшу кількість сторінок бачитися з різницею в 30% — гуд. Якщо однакову кількість сторінок — перфект!
Наявність пузомерок вітається, але вона не суттєва, якщо сайту більше року. Їх можна швидко і дешево наростити. Ну не дуже дешево, але дешевше, ніж брати аналогічний сайт з пузом. Та й якщо, пуза немає, то воно і не впаде))) тобто гроші не пропадуть.

Скільки коштуватиме сайт?

Шестимісячний заробіток на сайті, це і є ціна сайту зі стажем. Більше точно не варто переплачувати, так як ще не відомо, чи виправдає себе цей проект чи ні. Іноді і таке буває. Розрахувати приблизний дохід по сапі можна так. Дізнатися основні параметри його, і пробити в сапі з цього фільтру у вкладці оптимізатора. Не забуваємо ставити ту ж нішу сайту. Тому розважальний сайт завжди принесе більше грошей, ніж присвячений будівництву або по вордпрессу. Якщо сайт в DMOZ або ЯК — ціна теж може значно зрости, бо траст.
Всі! Після передачі домену та архіву з файлом (або паролів від панельки хостингу), розпаковуємо його на хостинг. Встановлюємо свою покупку (якщо необхідно, то читаємо установка WordPress ), підключаємо вибрані партнерки і радіємо життю, знову збираємо гроші на новий сайт! Профіт!

Схожі записи

  • Створення сайту: Воронеж розглядає переваги для компанії
  • Огляд популярних CMS – вибираємо движок для сайту
  • Інтернет магазин: які нюанси необхідно враховувати при його створенні?
  • Як замовити сайт?
  • Створюємо фавикон для сайту. Як зробити favicon.ico для сайту за 5 хвилин.
  • Уроки SEO: Як правильно обрати майбутню тематику сайту?
  • Створення персонального сайту. Складно створити персональний сайт