Відповідь на це питання, насправді досить проста. Я вирішив взяти домен схожий на мій нік в мережі «Йде в гору» Ось і вийшов домен з двох складових «Up» — вгору і «going» -йти, рухатися. Йти в гору — це моє бажання і прагнення, а також вираз віри, тому що так і буде. Я ще новачок у світі SEO, і ще тільки роблю свої перші кроки, шкода що не дізнався про можливості мережі трохи раніше. Але це, по суті і не так важливо, адже має значення лише готовність працювати над собою. Хто то сказав: «Якщо кожен рік, я буду ставати розумнішими на пів відсотка, то помру генієм»

Про що цей блог? — тема, по суті простежується в назві — основна тематика: заробіток в мережі і все що пов’язане із створенням і просуванням web-ресурсів. Форексу, як одному з основних моїх захоплень за життя,місце буде відведено в зовсім іншому блозі, хоча і не виключаю публікацію кількох статей про можливості заробітку на фінансових ринках.

І ще, не чекайте від мене статей кожен день. По-перше, тому що я не люблю писати лише тому, що треба щось написати. По-друге, на жаль, поки що не маю достатньо часу щоб писати у всі блоги відразу, а поки що не хочеться закидати форекс блог і комп’ютерну допомогу.

Ну буду нічого обіцяти, як казав мудрий Соломон: «Краще тобі не обіцяти, ніж обіцяти і не виконати».

Схожі записи