Продовжую публікацію серії статей про різні способи «сумнівного заробітку». Багато з заглянувших на upgoing.ru і прочитавши ці статті, вже переключилися на більш доходні способи, кому-то ще доведеться це зробити. Сьогодні мені б хотілося відповісти на питання — чи можна заробити на реєстраціях? Однозначної відповіді звичайно не вийде, тому що знаю, що заробляти на реєстрацію дійсно можна, але отримана оплата не завжди буде коштувати витрачених на це зусиль і часу.

Що являє собою заробіток на реєстраціях?

Хтось обіцяє вам платити гроші за те, що ви пройдете реєстрацію на якомусь сайті. Але це в ідеалі. А в реальності хитрі рекламодавці часто закладають «кидок» завдання, тільки виконавець розуміє це вже після того, як витратив чимало часу на його виконання. Скажу більше, дуже пристойний відсоток завдань з розділу «реєстрації» це відвертий лохотрон або кидалово. Хоча попадаються і цілком нормальні завдання, на виконанні яких можна заробити 3-20 центів за кожне. Що до мене, то як рекламодавець плачу за реєстрацію без активності 4-5 центів.

Помітив, що чим вище ціна за завдання, пропоноване рекламодавцем, тим більше збільшується ймовірність що вас просто кинуть. Трохи нижче я покажу вам кілька прикладів, а поки можете заглянути в статтю про заробіток на переглядах, де ми вже розкрили кілька способів, які використовують інтернет-шахраї. Часи змінюються, а способи обману найчастіше залишаються колишніми. Та й навіщо щось змінювати, коли кожен день перебувають ті, кого так легко обдурити.

Що краще для заробітку реєстрації з активністю або без?

Як ви вже зрозуміли, реєстрації діляться на реєстрацію без активності (більш прості) і реєстрацію з активністю. Остання передбачає, що від вас вимагатимуть не тільки зареєструватися в якомусь сервісі, сайті або грі, але і здійснити ряд дій. І лише тільки після того, як ви виконаєте все, що потрібно можна буде отримати оплату.

Не беруся судити, що краще, адже все залежить від завдання і вимог рекламодавця, які він у нього вкладає. Часом буває простіше виконати десяток простих завдань, ніж одну реєстрацію з активністю, буває що і навпаки ?

Підводні камені заробітку на реєстраціях на прикладі сервісу WmMail

Не буду ганяти вас по десятках сайтів з реєстраціями, щоб показати, де можна заробити, а де ні, давайте зекономимо трохи часу і розглянемо все це на прикладі сервісу Wmmail. Був час, коли я пробував там заробляти на різних завданнях, але потім відкрив для себе більш прибуткові способи заробітку, так що зараз працюю там тільки як рекламодавець.

Отже ось приклад простого завдання реєстрації без активності. Якщо Вам попадеться таких сотня, то цілком заробите 5-7$, не знаю за який час — не пробував ? так як це не по мені.

7 центів, за цілком просте завдання, яке можна реально швидко виконати — це дуже хороша ціна. А тепер давайте наведу вам побільше прикладів реєстрацій з активністю, ось там треба обов’язково фільтрувати завдання і думати головою.

2$ за завдання — вельми приваблива ціна, але зверніть увагу, що в завданні є пункт 2 (розвинутися до звання Сюзерен). Але в даному випадку рекламодавець чесно написав, що для цього вам буде потрібно 4-10 тижнів. Рекламодавцеві за це плюс, тому що в наступних прикладах я покажу, як багато опускають такі важливі застереження. Тут Вам конкретно пообіцяли 2$, але попередили, що їх отримання може затягнутися на місяць. Хоча б маєш уявлення про те, що тебе чекає. Але варто того, щоб отримати 2$ за місяць гри? Ні і ще раз ні!

Цінуйте свій час, адже навколо стільки можливостей для справді хорошого заробітку. Візьміть приклад з мене, коли я почав свій шлях, намагаючись заробляти центи на кліках, але швидко зметикував, що це шлях в нікуди і почав розвивати власні сайти. Сьогодні я вже не працюю на дядька, а повністю пішов в онлайн-заробіток і сам собі господар.

Приклади обману в завданнях реєстрацій

Як вам така можливість заробити на реєстрацію?

Яке завдання ? Це просто верх тупизма. Зареєструватися і поповнити баланс на 15 рублів (0,43$), щось там побудувати і за це отримаєш цілих 0,3$. Повна жесть. Вкладаєш більше ніж отримуєш.

Мабуть ще один приклад і достатньо, для загального уявлення:

Зверніть увагу, що вам зарахують завдання тільки коли ви наберете певну суму на своєму рахунку. Питання в тому, чи зможете ви її набрати? Я не полінувався і спеціально зареєструвався там, зрозуміло на ліве мило ? , при реєстрації написали що дали мені 100 кредитів і додали 1000 сайтів для серфінгу. Ага, передчуваю і хочу дізнатися скільки платять за один перехід. Вибираю «ручний серфінг» і ось що мене чекає:

Ну треба ж, як це сайти вже скінчилися? А адже я ще навіть не починав ?

Посміявся, але витрачених 10 хвилин на реєстрацію і знайомство з функціоналом шкода. Але зробив я це для того, щоб ви не витрачали свій час і сили на подібні завдання.

Висновки:

Заробити на реєстраціях можна, але суми такі маленькі, що не варто і намагатися. В крайньому випадку, заробіть 10 доларів, після чого витратьте їх на створення власного сайту.

Бажаєте отримувати на свій гаманець вебмані ось такі платежі?

Тоді включайте мозок і перестаньте витрачати час на всяку нісенітницю. Існує ціла маса більш гідних способів заробити хороші гроші подивитися приклади. Головне бажання, а можливості знайдуться.

Підписуйтесь на оновлення Upgoing.ru і частіше заглядайте. Зривати зірки з неба я вас не навчу, але своїм досвідом охоче поділюся.

Схожі записи

  • Скільки заробляють на youtube (youtube). Ви будете в шоці
  • Заробіток в мережі: чи реально це?
  • Володієш мовами? Так заробляй на послуги з перекладу текстів.
  • Заробляємо на азарті з допомогою партнерської програми AzartCash
  • Заробіток на форекс. Від ризикованих до безризикових способів заробітку на форексі.
  • Біржа динамічних ставок Futuriti — для кого заробіток, а кому й просто адреналін 🙂
  • Як заробити на відео