Ви звичайно ж чекаєте, що зараз побачите, наприклад, яку-небудь чарівну блоггершу, демонстирующую свої принади? Ну що ж істина десь поруч. Тільки не буду виділяти окремо жіночу половину блогосфери, хіба що в подальшому. Просто мені спало на думку зібрати у статті фінансові показники за липень тих блогерів, які є в моїй RSS стрічці. Мова піде про фінансовий стриптизі. Адже існує ще багато людей, які вважають, що заробляти в інтернеті просто не реально. Може воно й правда — кому то реально, а комусь дійсно не реально заробити в мережі. Але от питання чому? Мабуть з причини ліні і небажання напружувати свої мізки.

Дані наведені нижче будуть змінюватися в міру виявлення нових стриптизів. Я буду наводити лише рівень доходу, без урахування супутніх витрат, з причини, що не всі блогери вказують свої витрати. Чиста сума доходу трохи нижче, втім можете і самі подивитися…

Баблоруб — 5359$, витрати 769 — разом 4590, непоганий результатик….

Virtualbiz — 2002$,

Жовтий блог — 1460$

Spryt — 1142$, він же Гіацинтів Андрій, 17 років, а може вже 18 — не знаю, в блозі поки інфа не проступала.

virtual-lab — 825$, хороший результат для 15-річного хлопця, як ви вважаєте?

blogweb.ru1 більш відомий як 16-річний підліток — 720$

Tods-blog — $456 (заробіток тільки з одного блогу)

А висновок можна зробити тільки один заробити в мережі можна, потрібно лише докласти старання, час і сили, ну і щоб стимул був. У них виходить, значить може вийде і в інших, а вам слабо?
Адвего — один із перших сервісів де я почав заробляти свої гроші, пробуйте ?

Додано 23 січня 2013 року.
Переглядаючи старі статті помітив, як мало стало фінансових стриптизів через кілька років, все якось більше в тінь пішли. Хоча багато блогери, навпаки, відкрили ІП і почали працювати тільки на себе. Так сказати, ведення сайтів з хоббі переросло в основний заробіток і це радує, даючи додатковий стимул працювати більше.

Схожі записи

  • Weclickers.ru — для кого заробіток, а кому і вигідне вкладення коштів.
  • Ну привіт 2013-й 🙂 Найкращий рік у моєму житті!
  • Достоїнства і недоліки заробітку в інтернеті
  • ElitePay.ru — заробіток на мобільному трафіку
  • Заробіток в мережі: яким чином можна заробити в інтернеті?
  • Чи можна заробити в інтернеті
  • Як почати заробляти в інтернеті