Заходжу днями на одну з бірж копірайтингу з якою постійно працюю, а саме текстсейл і бачу таку картинку за кількістю рефераллов. Ну прямо пекельна суміш! Хоча треба визнати, що не всі з цього числа є успішними копірайтерами, але ось деякі, судячи з цін проданих статей, мають досить непоганий заробіток від копірайтингу. В цілому, хочу зазначити просту істину: хто над собою працює і постійно підвищує свою майстерність, то буде бачити і збільшення грошових знаків у своєму гаманці. І не настільки важливо ви пишете статті, робите шпалери на робочий стіл або надаєте послуги у просуванні. Кричать про те, що в мережі заробити складно, тільки ті, хто нічого не хоче робити, а лише шукає халяви. Вже чого-чого, а халяви в мережі, точно можете не шукати, в тому числі і на біржах копірайтингу.

Так ось textsale здивував мене не тільки числом рефераллов, але і різко зрослими продажами статей, що не в останню чергу пов’язано зі зрослим попитом на статті з боку оптимізаторів і вебмастерів. Так що тут гріха таїти я і сам періодично пробігає по бірж статей і купую по 2-3 за раз, для миралинкса або просто для того, щоб іноді дати собі паузу і відпочити.

Трохи був здивований труднощами з поверненням грошей на адвего. Виявляється, якщо я виявив, що стаття не унікальна то повинен заявити про це в систему протягом 3 діб, ну а якщо запізнився, то на жаль запізнився. Вибачте мене, але це не інакше як тупа практика. І справа тут не в грошах, а у відношенні до замовника, адже якщо системою визначено що унікальність 100% то я цьому вірю, а якщо виявляється протилежне, то такої системи я перестаю довіряти. З текстсейлом такого ще не було, адже там за таку справу відразу легко і аккаунт заблокують, причому навіть за те, що ви тупо здерли статтю з якогось журналу і видали це за копірайтинг. Так що якщо ви орієнтуєтесь при купівлі статей на низький ціновий поріг, то приготуйтеся до того, що стаття може бути м’яко кажучи «не дуже».

Чим мені ще подобаються біржі копірайтингу, так це тим, що вони є індикатором спрямованості професійних вебмайстрів. Я не сильно загнув фразу? ? Адже подивившись на тематику, кількість статей і динаміку запитів, можна досить легко визначити, які сайти зараз клепають «профі». Мабуть напишу про це докладніше в інший раз, ну а на сьогодні здивувань буде достатньо.

Схожі записи

  • Як заробляти на копірайтингу не тільки на життя?
  • Копірайтинг: творче або комерційне початок?
  • Початківець копірайтер.Дивимося телевізор з користю
  • Як копірайтер допоможе заробити на сайті
  • Історія початку без кінця…
  • Копірайтинг. Як писати цікаві статті?
  • Як написати хорошу статтю