Бінарні опціони представляють собою короткострокові інвестиції з високою прибутковістю, якими можуть успішно торгувати не тільки професійні трейдери, але і новачки. Це революційний спосіб заробітку грошових коштів в режимі онлайн, який не вимагає багато знань і досвіду. Прибутковість по ньому складає близько 75% від угоди, при цьому ризики зведені до мінімуму, а самі ставки не віднімають багато часу.

На фінансовому ринку бінарні опціони виробили справжню революцію завдяки тому, що процес торгівлі неймовірно простий і при цьому не менш прибутковим, ніж інші способи Форекс. Трейдинг полягає в тому, що необхідно передбачити, яким чином поведе себе біржовий продукт в найближчі 5 – 10 хвилин, годину або добу (залежить від обраного ринку). Вся торгівля бінарними опціонами проходить всього лише три кроки. При цьому розібратися, які саме робити ставки і як прогнозувати подальшу ситуацію на фінансовому ринку, не складе труднощів. Результат торгівлі – дохід, що дорівнює декільком десяткам тисяч доларів в місяць. Погодьтеся, про таке мріє кожен, але ніхто і не підозрює, що досягти цього можливо дуже швидко і просто. Можна з упевненістю сказати, що бінарні опціони – це реальний шлях до незалежності і фінансового успіху.

Цей популярний спосіб став революційним ще й тому, що відкриває двері для всіх, хто хоче спробувати себе в ролі трейдера, тобто немає ніяких обмежень за ставками. На деяких біржах можна почати з одного долара, а така сума є у кожного. Звичайно, якщо ви бажаєте робити ставки відразу ж на солідні суми, то тут теж не виникне перешкод.

Для того щоб почати рухатися в цьому напрямку, потрібно небагато: просто зайти на сайт, що пропонує подібний онлайн-трейдинг, і пройти реєстрацію. Після цього необхідно вибрати тип активу, за яким будуть робитися прогнози (валютна пара, нафта, золото, срібло і так далі). Потім вказується колл або пут опціону і термін прогнозування. Після цього залишиться тільки почекати, як поведе себе ринок, і у разі успішної ставки ви отримаєте значний прибуток. При цьому треба зауважити, що якщо ви будете робити ставки навмання, то шанси на отримання доходу дорівнюють 50%, що теж непогано, але якщо ви вивчіть прогнози провідних аналітиків, то він значно зросте. А значить, більшість опціонів принесуть вам тільки прибуток.

Схожі записи

  • Зустрічаємо партнерську програму бінарних опціонів Binpartner.com
  • Як я заробив 60000 євро за 20 хвилин на бінарних опціонах.