Зібрався було писати статтю, вже і назвав її «Бабло проти Dofollow», а потім відволікся і понеслося: пошта, рідер, твітер, аська. Зав’язалася мова, про всякі розлучення в мережі і видав дехто силу-силенну всякої інформації:

Кидав розвелося дуже багато, адже хлопці теж хочуть заробити в мережі. Найчастіше їх можна зустріти серед звичайних адвертов, які реально підставляють не тільки користувачів, але і всіх інших. Особисто я вважаю свинством наживатися на теракти. Добре, що всіх скотів, які вирішили поднагреться на «допомоги постраждалим» дуже швидко банять. Буває, що кидають партнерки. Якщо б я тут наводив всі випадки шейва, з якими знайомий, можна було б взагалі нічого не писати – матеріалів для вивчення вистачило б надовго. Але і це не найстрашніша біда. Куди гірше, коли кидає біллінг.

В такому випадку страждають десятки і сотні адвертов, з якими не може розплатитися штучно збанкрутілих система. Головне прикриття – фродовые претензії з боку оператора, які можуть становити до ста відсотків (тут все вже залежить від жадібності конкретних кидав). Перевірити ці дані досить складно, тому деякі партнерки закриваються без виплат або покривають їх за свій рахунок. Тим не менш, деякі кидки не повинні залишитися непоміченими, тому я тут з радістю викладаю інформацію про одному такому біллінгу.

Знайомтеся, www.smsonline.ru. Щоб знайти підтвердження їх конкретним справам, довго гуглити не доведеться. Пам’ятаєте таку партнерку PAYXXX? Я пам’ятаю. Нормальна була система, тільки прожила недовго, так як попрацювала з www.smsonline.ru. Ті довго не парилися і повісили на партнерку всіх собак, вважаючи фрод в розмірі 100%. Дуже цікава історія про 600к рублів. І це далеко не одиничний випадок. Не стану відкривати свої джерела, але саме цей біллінг регулярно доїть ряд добре відомих партнерок, яким ставить величезні фродовые блокування на платежі. Овнеры цих систем шукають нові рішення, тому онлайны відриваються на клієнтах поменше.

Ось куди пишуть ті, хто співпрацює з ними: www.procontent.ru/forum/737.html. І сміх, і гріх. Як же треба було довести людину, щоб він поліз на невалайновский форум. До речі, про двотижневий холд – суща правда. І це ще насправді дуже добре. Два тижні – це по-божому для смс-онлайн. Це радіти треба, що затримують на два тижні, а не кидають зовсім. Але є рішення простіше – не радіти, а просто переходити від такого білінгу на нормальні рішення. І таких багато. Не буду рекламувати нікого конкретного, просто раджу пошукати тих, про кого ви ніколи не знайдете таких злих відгуків, як про www.smsonline.ru

Втім, може хтось більш щільно працював з цією системкой, ну або подібними, тоді залиште свій відгук. Адже в суперечці народжується істина ?

Схожі записи

  • Лохотрон з перехопленням розмов стільникових
  • SMS-лохотрон, бідна бабуся…