Ясна річ, що всі ми хочемо мати таку роботу, щоб роботи менше, а грошей побільше. Напевно, тому і ведуться знову прибулі на поля заробітку в мережі, на всякого роду заманює об’явкі типу «10$ за годину кожен день», «1000$ в місяць без зусиль» тощо. Викиньте все це з голови і приготуйтеся працювати і вчитися, у мережі без цього, на жаль, ніяк. Ну припустимо, знайшов для себе блогер джерело доходу, скажімо мила і всіма улюблена Сапа, і що далі? Розвивати зусилля, тільки на цьому терені або шукати якісь додаткові джерела заробітку. Адже ніщо не вічне під місяцем.

Не дивлячись на те, що атомна енергія досі вважається найдешевшою, багато країн все одно розвивають альтернативні джерела енергії, питається навіщо нам енергія вітру і сонця, якщо атом найдешевший? А тому, що не можна бути залежним тільки від одного джерела енергії, або від одного постачальника, від одного джерела доходу. Мало що може статися, ну вийшов звір АГС-17 з надр яшки і доходи багатьох саперів стали різко падати. І добре, якщо це був додатковий дохід, а от якщо основний, то погодьтеся це вже болісно.

І незважаючи на те, що у мене дохід ніби як диверсифікований — сапа, блогун, адсенс — приблизно порівну, ну і всякі там дрібниці ще, все одно поглядаю в сторону інших джерел доходу. Давно придивляюсь до варезникам і подумую, як заробити на файлообмінниках? Та й відповідь, ніби простий — просто потрібно почати потихеньку рухатися в цьому напрямку, єдино обмеження, так це те, що інтернет у мене поки що все 256кбіт/с — не сильно розженешся качати всякі об’ємні файли. Але думаю, що якщо не цього місяця, так в наступному почну потихеньку рухатися в цьому напрямку, так і ви можете придивитися. Якщо хтось із вас непогано заробляє на файлообмінниках — поділіться в коментах.

Ну і ще, що мені хотілося б спробувати найближчим часом, так це заробіток з liex, сапа сапою, а про заробіток статтями теж забувати не варто, та й на мій погляд, працювати з цією біржею посилань буде побезопасней ніж з сапою. Хоча обережність потрібна у всьому. Ось наприклад, останній апп PR і ТИЦ абсолютно не зачепив кілька сайтів, які висять в сапі, до того ж на них ще й тизери (експеримент) і ще дещо. А ось цей блог, втратив трохи і того й іншого, хоч сапки на ньому зроду не було і не буде. Але як би там не було, буде розумно якщо заробіток в мережі, буде диверсифікований — нехай це буде хоча б 3-4 джерела, ну ніяк не один.
А які ваші думки з цього приводу?

Схожі записи

  • Weclickers.ru — для кого заробіток, а кому і вигідне вкладення коштів.
  • Достоїнства і недоліки заробітку в інтернеті
  • ElitePay.ru — заробіток на мобільному трафіку
  • Заробіток в мережі: яким чином можна заробити в інтернеті?
  • Чи можна заробити в інтернеті
  • Як почати заробляти в інтернеті
  • Як заробити на простому сайті