Я якось не особливо ласий, на всякі там сенсації та інші речі, від яких потім починають сильно розходиться кола по воді. І хоча чимало статей в рідер звалилося про наш доблесний яндекс і його АГС-17, писати про нього особливо не поспішав.
Для тих хто ще не в курсі, АГС-17 це такий алгоритм, або фільтр, або хто його ще знає що, може окремий спайдер, який нишпорить по сторінкам які потрапили в індекс до яшке і шукає дубльований контент. А може, ще чогось там шукає, не знаю. Факт залишається фактом, не думав писати про цей новоспечений алгоритм яндекса, поки не побачив цікаву річ, можете споглядати її на скріні зліва ?
Какаво, а?
News2.ru — соціальна мережа, яку я періодично відвідую, щоб глянути кой-які новини. Новин тисячі, якщо не десятки тисяч — а ось після бомбардування з АГС-17 в індексі всього 8 сторінок. Це коли був зроблений скрін, а от на момент написання статті сторінок вже 7.
А тепер задайте собі питання? А що буде з моїми сателітами, якщо яндекс не пощадив такий трастовий сайтец? Думаю ви самі дасте правильну відповідь. Щоб це м’якше так виразиться — ТРИНДЕЦЬ! Саме це, чекає багато автонаполняемые сателіти, та й не тільки їх. Коротше дубльований контекст буде різатися не на жарт.

Не знаю, чи жарт це разработчкиков алгоритму чи ні, але цей фільтр носить назву армійського станкового гранатомета АГС-17 «Полум’я» . Загальна річ, яка їх об’єднує, це великий шум, великі руйнування і на жаль, влучність ? . Можете самі полицезреть на ролику, дія гранатомета. З ролика ви ще дізнаєтесь що є ще АГС-30, я як просветился, то якось тривожно стало, мало що там зріє в надрах яндекса.

Ролик про АГС-17 в дії

Судячи з паніці піднялася в колі оптимізаторів АГС-17 вже боляче вдарила по багатьом, і продовжує завдавати свої удари щогодини. Власне я і сам можу періодично здерти яку — небудь статтю, з ссилочку на джерело, для фінансового блогу, але мені не холодно, ні гаряче — якщо вона випаде з індексу, адже вони публікуються для того, щоб затримати відвідувача на сайті, давши йому більше корисної інформації. Взагалі у мене є таке правило, перш ніж публікувати, якусь замітку, знайдену де-небудь, я перевіряю текс на индексируемость в ПС, і якщо він вже був опублікований, то на жаль… Або шукаємо інший текст, або робимо глибокий рерайт.

Не буду писати, більш детально, та й навіщо, якщо це вже непогано написано іншими, наприклад раджу прочитати статтю про цей фільтр на блозі Андрія Шипілова — одна з кращих, статей яку я прочитав про АГС-17, так що рекомендую.

Ну а я лише злегка повернуся до роздумів, трохи описаним у статті про тонкощі заробітку, є над чим подумати, але те, що АГС-17 серйозно поріже доходи багатьох вебмайстрів, які зробили основою свого заробітку милу Сапу, це вже точно. І це буде продовжувати все далі і далі, яндекс все більше намагається бути схожим на гугл, подивіться на аппы ТІЦ — вони стають все рідше і рідше, не те, що раніше по кілька разів на місяць бувало…

І хто його знає, які ще козирі є у колоді яндекса — може не рівна година, він порадує нас до нового року, новим диво фільтром ? . А може воно й на краще? Адже без яшки життя оптимізатора буде скушной і смутною — а так, на тобі подаруночок кожен місяць, щоб не розслаблявся ?

? Дописував статтю і прийшов мені пропозицію за парочку Лінкольнів розмістити на одному з блогів посилання на «віагру-левитру»… І знаєте що я зробив з цим пропозицією виходячи з контексту цієї статті? Ось-ось, якщо не хочете потрапити під який-небудь фільтр не розміщуйте посилання на всякі там нехороші ресурси — втім про це більш детально в одній з наступних статей. На сьогодні доз!

Схожі записи

  • Смішні підказки Яндекса — що ви там у себе курите?
  • Яндекс дістався до тізерів. Хто під наступним ударом, Адсенс?
  • Калінінград підкрався непомітно. Спасибі тобі Яндекс 🙁
  • Як повернути сайт в індекс Яндекса?
  • Яндекс взявся за переоптімізірованниє тексти
  • Яндекс почав боротися з плагіатом. Хотіли як краще, а вийшло як завжди
  • Яндекс розкриває таємниці SEO