Схоже річна хандра настільки вподобала мій мозок, що мало не закинув всі свої потуги в просуванні та особистому освіту ? Хоча ні-ні та й трапляються у мене проблиски і бажання попрацювати, завдяки їм і йду. А ось з утворенням зрозумів, що мені необхідно іноді робити стусани під зад. Коли є поруч той, хто дає якісь завдання, то і рухаєшся з великим ентузіазмом. А поки, з свого сорому кажу, мої плани створення MFA для буржунете з успіхом провалюються саме через невміння організувати свою самоосвіту.

Думаю, що немає нічого дивного в тому, що закинуло мене в пошуках репетитора на один із сайтів, якщо бути точніше то це repetitors.info та від їх кількості, щось голова зовсім пішла обертом ? Ага, там чекав мене не один репетитор з англійської, і навіть не сотня. Фраза «Щоб не перегортати самостійно всі 19375 анкет, ви можете просто написати, кого ви шукаєте, і вам порадять оптимальний варіант» мене вбила відразу наповал. Скільки? майже 20 тисяч репетиторів, і як же з цього безлічі вибрати оптимальний варіант? Хоча ні, трохи перебрехав — з них з англійської мови трохи більше 7000. Але навіть якщо і так, то щось забагато.

Треба ж, тут і логопед тлумачний знайдеться, якщо пошукати як слід. Ну, зрадів, зараз думаю знайду собі того, хто буде мене штовхати ? Облом підкрався непомітно — майже всі пропозиції по Москві. А де ж Мінськ?

Ех, сайт в цілому мені дуже сподобався і я вирішив удостоїти його маленьким оглядом, ось тільки одне не сподобалося — відсутність пошуку по заявках, щоб можна було швидше відсікти все зайве. Хоча є можливість відправити ось таку заявочку:

Пробігся по сайту і переконався, що Мінському тут і не пахне, а шкода. Піду гуляти байнету. Ну чому я в школі погано вчив англійську? Хоча так завжди — тільки через роки, по справжньому починаєш розуміти, що для тебе було важливим у минулому, а на що не варто звертати уваги.

Ще моєму увазі в окремому огляді будуть удостоєні білоруські інтернет магазини приймають оплату в вебмані, ну і можливо ще один інтернет магазинчик, який мене приємно вразив, коли робив у них замовлення газового котла. Можна було б ще зробити огляд гри, на якій зараз завис, будь вона грець, але боюся підсадити інших блогерів ? Потім будете мене згадувати тихим, матюком…

У наступній статті читайте про те, як я отримав свої 100 баксів за участь у конкурсі «просування неминуче».
Всім гарного настрою!

Схожі записи

  • MMGP — кращий форум про заробіток на просторах рунета. Ну або один з кращих 🙂
  • Liked.ru — біржа завдань для всіх і кожного.
  • Огляд форуму про заробіток в інтернеті businesslike.ru
  • Компанія, яка краще.
  • Огляд форуму «Rebіll.me»
  • Послухайте радіо вебмайстрів і загляньте на блог до Пастухову.
  • Хочеш знайти кращого — знайди лідера