Ця стаття буде більше для новачків, тому як для профі вираз безкоштовний хостинг для сайтів звучить не дуже переконливо. Хоча, днями один мій хороший знайомий переїхав на безкоштовний VDS хостинг (Amazon EC2), але його швидше можна назвати умовно безкоштовним — перший рік надається даром, а потім 15$ в місяць. Але, так як у мене до серпня проплачені всі хостинги, то з переїздом вирішив почекати.

Зараз в Інтернеті існує багато компаній, які пропонують послуги з надання безкоштовного хостингу для сайтик. Вони окуповують своє існування за рахунок показу реклами на сайтах клієнтів. Звичайно, безкоштовні хостинги мають багато недоліків в порівнянні зі своїми платними аналогами (взяти ту ж рекламу), але у них є одна велика перевага: вони дозволяють заощадити ваші кошти.

Щоб вибрати хороший безкоштовний хостинг, який не розчарує згодом і буде задовольняти ваші потреби, треба враховувати багато факторів. Так що ось вам на upgoing.ru трохи порад з вибору безкоштовного хостингу для вашого сайту. Тут немає реклами конкретного хостингу, але перераховані поради допоможуть вам зробити правильний вибір:

Якості безкоштовного хостингу:

1. Кількість реклами

Більшість безкоштовних хостингів розміщують рекламу на сайтах своїх клієнтів. Це дозволяє їм покривати витрати і отримувати прибуток. Деякі зобов’язують клієнтів розміщувати банерну рекламу на сторінках сайтів, інші пропонують pop-up рекламу (спливаючі рекламні вікна, які з’являються при завантаженні сторінки), треті розміщують рекламні кадри.

Якщо ви виберете безкоштовний веб-хостинг для вашого сайту, то вам доведеться миритися з рекламою в тому чи іншому вигляді. Тому, треба вибрати менше зло. Вибирайте хостинг, який розміщує менше реклами, і той вид реклами, який буде менше дратувати вас і ваших відвідувачів.

2.Розмір пам’яті для вашого сайту

Визначте, скільки дискового простору буде потрібно для вашого сайту. Можливо, в майбутньому ви захочете розширити свій сайт, розмістити там додаткові файли, вистачить вам кількості пам’яті, яку пропонує той чи інший безкоштовний хостинг? Більшість сайтів використовують менше 50 мб дискового простору на сервері, але для деяких потрібно набагато більше пам’яті (наприклад, для сайтів на яких зберігається багато фотографій або відео файлів). Тому, кількість наданого дискового простору — важливий фактор при виборі безкоштовного хостингу.

3. Доступ по FTP

Деякі безкоштовні хостинги дозволяють створювати і редагувати сторінки сайтів тільки через їх онлайнові редактори. Це зручно для новачків, але для досвідчених веб-майстрів є великим обмеженням. Набагато зручніше мати повний доступ до файлів сайту через FTP і вільно створювати і редагувати їх.

4. Обмеження на розмір і тип файлу завантаження

Це теж важливий критерій, який слід враховувати при виборі. Деякі з хостингів обмежують розмір і тип файлів, що завантажуються. Якщо вам знадобиться завантажувати якісь особливі файли на створюваний сайт, подумайте про це заздалегідь.

5. Надійність і швидкість доступу

Найважливіше якість будь-якого хостингу — це надійність та швидкість доступу. Сайт, до якого постійно немає доступу, скоро втратить усіх своїх відвідувачів. Крім того, пошукові системи вище ранжирують ті сайти, які швидко і стабільно працюють. Як перевірити надійність безкоштовного хостингу сайтів? Для цього є кілька способів. Найпростіший з них — почитати відгуки в Інтернеті, інший — протестувати хостинг самому, благо сервісів по перевірці швидкості завантаження сайтів, більш ніж достатньо.

6. Правила хостингу і типи дозволеного вмісту

Дуже важливо почитати правила обраного хостингу, перед тим, як ви розмістите там свої сайти. У деяких контор є суворі правила щодо типу сайтів і законності розміщеного контенту. Багато безкоштовні хостинги без попередження видаляють сайти, що порушують правила, а ви ж не хочете втратити всю виконану роботу?

7. Можливість використовувати своє доменне ім’я

Як вже було зазначено, сайт на безкоштовному хостингу можуть легко видалити, відновити його буде не просто. Тож, дуже добре, якщо на хостингу є можливість використовувати доменне ім’я першого рівня для вашого сайту.

Зазвичай, безкоштовні web-хостинги пропонують ім’я другого рівня, наприклад, site.hosting.ru Якщо ви виберете таке ім’я для вашого сайту, то він виявиться назавжди прив’язаним саме до цього хостингу. Набагато краще заплатити за доменне ім’я першого рівня (наприклад upgoing.ru). Тоді, ви завжди зможете при бажанні перенести свій сайт на інший хостинг, звичайно якщо у вас є резервна копія сайту.

А коли вас перестануть влаштовувати всі ці обмеження, то можна заплатити за платний аккаунт і ви отримаєте набагато більше можливостей. Благо заплатити зараз не проблема, адже до оплати приймають все що завгодно. Та й обмінників в мережі повно, якщо потрібно то і такий обмін wmg — приват24 зробити досить просто. Так от, на тому ж ucoz, за невелику гріш з’являється можливість відразу прибрати рекламу і отримати багато інших пряники. А адже був час, коли можна було і сателіти на ucoz закидати в сапу, поки хостинг не сказав, що пора ділитися ?

І як бонус ссилочка де можна дізнатися коли був апдейт тіц, а заодно і ап видачі Яндекса ну і пузомірки від Google. Хоча апдейти Page Rank настільки часті, що на рік вистачить пальців однієї руки ?

Схожі записи

  • Крок 4 — вибір хостингу
  • Створення сайту: Воронеж розглядає переваги для компанії
  • Який хостинг кращий?
  • Огляд популярних CMS – вибираємо движок для сайту
  • Інтернет магазин: які нюанси необхідно враховувати при його створенні?
  • Як замовити сайт?
  • Створюємо фавикон для сайту. Як зробити favicon.ico для сайту за 5 хвилин.