6-30-2020

Достроково можна погасити будь-який кредит, але нерідко з дотриманням певних умов. Їх висуває банк, щоб перешкодити розірванню угоди, адже він втрачає свої відсотки. Рекомендуємо сплатити кредит у відділенні Нова Пошта безпечно та швидко .

Алгоритм дій
Якщо людина планує погасити свій кредит раніше терміну, то йому необхідно ретельно вивчити свій договір кредитування. У ньому прописана процедура дострокового погашення заборгованості. Також там можуть бути вказані певні умови, відповідно до яких закрити позику не вийде.

Вивчивши інформацію, слід звернутися в банк. Там можна провести розрахунок своєї заборгованості самостійно або за допомогою співробітника і повідомити кредитодавця про бажання погасити борг. Клієнт повинен написати відповідну заяву.

З метою попередження можливості раннього закриття кредиту банки можуть робити наступні дії:

заборона на дострокове погашення протягом першого місяця, трьох місяців, півроку, року (в залежності від умов і термінів);
дозвіл гасити заборгованість сумою, що не перевищує щомісячний платіж більш, ніж в 2 рази;
встановлення системи штрафів за дострокове погашення, які доведеться виплатити разом із сумою заборгованості;
заборона на повне або часткове погашення кредиту без виплати відсотків за весь термін (не має значення, в який момент кредит буде закритий, суму переплати скоротити не вийде).
Всі нюанси дострокового погашення позики слід дізнаватися до його оформлення.